porady

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/turbacz.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wypełnij PIT korzystając z przydatnych narzędzi, programów oraz zapomnij o błędach w trakcie uzupełniania dokumentacji

fotos - firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo z nas prowadzi szybki tryb życia oraz ma wiele spraw na głowie. Gdy przychodzi koniec roku podatkowego zastanawiamy się jak szybko i bezproblemowo uzupełniać nasze deklaracje podatkowe, by nie tracić czasu na kolejne poprawki a także poszukiwanie idealnego sposobu na szybkie wypełnienie PIT-a.

Nie potrafisz wykonać rozliczenia PIT-a? Parę wskazówek dla opornych!

rozliczenie pit 2016
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku praktycznie każdy z nas staje przed ważnym zadaniem rozliczenia swojego zeznania podatkowego. Jeżeli nie chcesz mieć problemów z urzędem skarbowym, niewątpliwie musisz poświęcić tej kwestii trochę więcej uwagi niż zwykle poświęcasz na załatwienie spraw urzędowych. Jak dobrze rozliczyć PIT-a? Oto nasze porady.

Szybszy sposób na rozliczenie PIT-ów

Miotła
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to najbardziej popularnym i – wbrew przeznaczeniu – lubianym sposobem zeznawania deklaracji PIT. Istotną rolę pełni tutaj Internet, jednak bez echa nie są omijane również programy podatkowe, które ułatwiają życie wielu osób i sprawiają, że coroczny przymus może być… nawet miły!