umowy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/turbacz.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy opłacalny będzie wynajem pracowników?

naklejki
Autor: John Fischer
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli powinniśmy zatrudnić ludzi, to obowiązkowo musimy się zastanowić, która z oferowanych opcji okaże się być dla nas najlepsza. Jedynie wtedy będziemy posiadali gwarancję, że otrzymamy odpowiednich pracowników i że zostanie przeprowadzona dobra Rekrutacja.

Atrakcyjna lokata, na którą opłaca się zdecydować

lokata
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych produktów finansowych, jakie de facto są bardzo atrakcyjne dla klientów. Można je otrzymać w instytucjach bankowych po wypełnieniu wszystkich formalności. Przede wszystkim chodzi o pożyczki, jednak to nie wszystko. Wyjątkowo często tego typu produktami są również lokaty na wyjątkowo korzystnym oprocentowaniu. Takie, jakie opłaca się wybrać.

Urlop wychowawczy jako pauza w pracy

autopodroznicy.com
Urlop wychowawczy to przerwa w zatrudnieniu w celu piastowania osobistej opieki nad maluchem, po tym, gdy rodzice zużyją urlop macierzyński i urlop rodzicielski.

Franczyza - czym to się je?

zdrowie
Źródło: pixabay.com
Franczyza jest to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe ogólnoświatowe marki, powinniśmy zatem mieć pojęcie czym jest firma na franczyzowej licencji.


Własny biznes, pomimo że we franczyzie realizowany pod obcym szyldem, jest to jedna z najszybszych dróg do wysokich zysków.

Co roku trzeba rozliczać się z urzędem skarbowym. Sprawdź jak zrobić to najszybciej

Kalkulator
Autor: Chris de Kok
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba zatrudniona na zasadzie umowy o pracę dostaje co miesiąc wypłatę na podstawie przygotowanej przez pracodawcę listy płac. Jej wyliczaniem zajmuje się zazwyczaj kadrowa bądź księgowa, przy czym lista taka zawiera wszystkie konieczne do pobrania składki ubezpieczeniowe, jak również zaliczkę na podatek.