prawo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/turbacz.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Klasyfikacja dotycząca produktów i usług. Co warto wiedzieć. Pare ważnych informacji

dokumenty
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Od końca lat dziewięćdziesiątych mamy kwalifikację wyrobów oraz usług. Oczywiście jak nietrudno się domyślić zostały stworzone względem wspomnianej kwalifikacji - nowelizacje. To pozwala na szybsze odszukanie produktów i daje też możliwość określenia, czy naprawdę takiego wyrobu poszukujemy. Klasyfikacja ta jest niezbędna w szczególności, gdy mówimy o kasach fiskalnych.

Ochrona własności intelektualnej - a więc, następny tekścik z cyklu "z jakimi rzeczami to się zjada?"

ochrona własności intelektualnej
Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com
Czym dokładnie jest własność intelektualna? Dlaczego jej obrona bywa tak ważna? Jakie osoby mają możliwość być objęte właśnie jej ochroną? Co tak naprawdę podlega wspomnianemu zagadnieniu "ochrony"? W jaki metodę zgłasza się prawko do owej ochrony własności intelektualnej - musimy to uczynić sami, czy ktoś ma to uczynić za nasze osoby? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżo wydzierganego - artykuliku!

Urlop wychowawczy jako pauza w pracy

autopodroznicy.com
Urlop wychowawczy to przerwa w zatrudnieniu w celu piastowania osobistej opieki nad maluchem, po tym, gdy rodzice zużyją urlop macierzyński i urlop rodzicielski.

Kiedy pracownik może złożyć wniosek o bezpłatny urlop?

telefon
Źródło: www.morguefile.com
W każdym momencie pracownik ma prawo wypełnić wniosek o tenże urlop. Jednakże od decyzji szefa zależy, czy go dostanie .


Urlop bezpłatny, o jaki pracobiorca może poprosić pracodawcę dostarczając mu wniosek o urlop bezpłatny, umożliwia przerwanie wykonywania pracy dla Pracodawcy bez zrywania umowy o pracę.

Jak to jest dawać pracę? O czym należy pamiętać? Jaka wiedza jest przydatna?

wynagrodzenie
Autor: SuperTowTrucks Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Dawanie pracy jest związane z ciągiem znaczącychspraw, pośród których najważniejsze są te odnoszące się do pracowników, kosztów i dokumentów bez których żadna firma nie może spokojnie działać.