prawo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/turbacz.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Klasyfikacja dotycząca produktów i usług. Co warto wiedzieć. Pare ważnych informacji

dokumenty
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Od końca lat 90 istnieje kwalifikacja wyrobów oraz usług. Oczywiście jak nietrudno się domyślić zostały tworzone względem wspomnianej kwalifikacji - nowelizacje. To pozwala na szybsze odszukiwanie produktów i daje również możliwość stwierdzenia, czy rzeczywiście tego typu wyrobu poszukujemy. Klasyfikacja ta jest niezbędna w szczególności, gdy mowa o sprawach fiskalnych.

Ochrona własności intelektualnej - a więc, następny tekścik z cyklu "z jakimi rzeczami to się zjada?"

ochrona własności intelektualnej
Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com
Czym dokładnie bywa własność intelektualna? Z jakiego powodu jej ochrona jest tak istotna? Jakie persony mają możliwość być objęte właśnie jej ochroną? Co tak naprawdę podlega wspomnianemu określeniu "obrony"? W jaki metodę zgłasza się prawko do wspomnianej ochrony własności intelektualnej - jesteśmy zmuszeni to uczynić sami, czy ktoś powinna to zrobić za nas? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku znajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżo wydzierganego - artykuliku!

Urlop wychowawczy jako pauza w pracy

autopodroznicy.com
Urlop wychowawczy to pauza w zatrudnieniu w celu sprawowania własnej opieki nad pociechą, po tym, gdy opiekunowie wykorzystają urlop macierzyński i urlop rodzicielski.

Kiedy pracownik może złożyć wniosek o bezpłatny urlop?

telefon
Źródło: www.morguefile.com
W każdym momencie pracownik ma prawo wypełnić wniosek o tenże urlop. Jednakże od decyzji szefa zależy, czy go dostanie .


Urlop bezpłatny, o jaki pracobiorca może poprosić pracodawcę dostarczając mu wniosek o urlop bezpłatny, umożliwia przerwanie wykonywania pracy dla Pracodawcy bez zrywania umowy o pracę.

Jak to jest dawać pracę? O czym należy pamiętać? Jaka wiedza jest przydatna?

wynagrodzenie
Autor: SuperTowTrucks Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Dawanie pracy wiążę się z ładunkiem ważnych kwestii, pośród których najistotniejsze są te obchodzące pracowników, opłat i dokumentów bez których żadne przedsiębiorstwo nie może normalnie działać.