pracownicy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/turbacz.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wyglądają zadania portiera? Czy warto go zatrudniać w swojej firmie? O czym wiedzieć?

gotówka
Autor: Mark Hodson Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy takie zawody, które są w stanie wydawać się niepozorne, zaś pracownicy, którzy je wykonują niewidoczni. Na pewno do tej grupy jesteśmy w stanie zaliczyć portierów, gdyż z jednej strony to osoba, jaką spotykamy przy wejściu do jakiegoś miejsca, z drugiej właściwie nie narzucająca się, lecz informująca na wyraźne żądanie petenta.

Jak może przedstawiać się w praktyce prawidłowe zarządzanie ludźmi?

ogłoszenia
Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
Od bardzo dawna jest wiadome, że pracownicy nie powinni być traktowani przez swych kierowników jak poddani czy też bezmyślna niedroga siła robocza. Firma to zespół wielu ludzi, którzy posiadają swoje problemy i pragnienia.

Szybkie oraz wygodne uzupełnianie PIT-ów- z czego skorzystać, by prawidłowo i szybko uzupełnić niezbędne dokumenty i oddać je w terminie

podatki online
Źródło: pixabay.com
Składanie deklaracji podatkowych dotyczy każdego, kto pracuje albo prowadzi swoją firmę. Początek roku to czas, gdy wysyłamy PIT-y tudzież otrzymujemy je od swych pracodawców. By wcześniej otrzymać zwrot podatku, warto jak najszybciej rozliczyć się z urzędem oraz przesłać dokumenty.